Ліга Європи: «Маріуполь» зіграє в Одесі з «Юргорденом»

Футбольний клуб «Маріуполь» зіграє в Одесі матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи зі шведським «Юргорденом». Початок зустрічі – о 20:00.

Перший поєдинок цих команд у Стокгольмі тиждень тому завершився результативною нічиєю 1:1.

На 37-й хвилині рахунок після подачі кутового відкрив захисник маріупольців Сергій Яворський. Шведській команді, попри відчутну перевагу впродовж усієї гри, вдалося відігратися лише на 94-й хвилині, коли забив Аліу Баджі.

Букмекери вважали фаворитами першого протистояння шведських футболістів, такої ж думки вони і щодо зустрічі в Одесі.

Переможець цієї пари зустрінеться з латвійським «Вентспілсом» або французьким «Бордо».

«Юргорден» торік посів третє місце в чемпіонаті Швеції і сенсаційно обіграв «Мальме» у фіналі Кубка країни.